Masz teraz pełną kontrolę.

Masz teraz pełną kontrolę.

Przedstawiamy wyświetlacz TechControl.

Dostępny we wszystkich naszych nowych modelach A kosiarek na Fairway, Rough, Trim i Surround. Już dziś poznaj przyszłość i przekonaj się, w jaki sposób te maszyny pomogą Tobie i Twojemu zespołowi w pielęgnacji pola golfowego.

Zobacz film prezentujący TechControl

Panel TechControl

Lepsza kontrola

Prędkość zakręcania

Prędkość zakręcania

Funkcja ta z pewnością przypadnie do gustu zarządcom pól golfowych: ekran prędkości zakręcania pozwala obniżyć prędkość jazdy kosiarki do odpowiedniej wartości procentowej prędkości koszenia. Niższa prędkość podczas podnoszenia zespołu koszącego po przejściu maszyny znacznie ogranicza uszkadzanie murawy. Po opuszczeniu wrzecion do następnego przejścia kosiarka powraca do pracy z normalną prędkością.

Prędkość transportowa

Podobnie jak na ekranie prędkości koszenia, prędkość transportowa jest ustawiana elektronicznie i nie wymaga użycia narzędzi. Teraz sam decydujesz, z jaką prędkością Twoi operatorzy będą jeździć maszyną po ścieżkach. Służą do tego przyciski z symbolami żółwia i królika.

Ilustracja prędkości transportowej

Prędkość koszenia

Ekran prędkości koszenia umożliwia proste i szybkie jej ustawienie. Nie są do tego wymagane narzędzia. Do zmniejszania i zwiększania prędkości koszenia służą przyciski z symbolami żółwia i królika.

Ustawienia prędkości koszenia

Stała jakość koszenia

LoadMatch

System LoadMatch obniża prędkość jazdy maszyny w przypadku dużego obciążenia zespołów lub agregatów koszących, co umożliwia zachowanie stałej jakości koszenia. System ten nie jest dostępny w modelach E-Cut Hybrid.

Szybka i dokładna diagnostyka

Przypominanie o serwisowaniu

Technicy mają możliwość ustawiania terminów przypominania o serwisowaniu, informujących o nadejściu czasu na wymianę oleju hydraulicznego lub silnikowego.

Kody diagnostyczne

Kody diagnostyczne

Kody diagnostyczne (DTC) przechowywane są w TechControl i wspomagają techników podczas pracy w terenie. Technicy mają również możliwość ustawiania terminów przypominania o serwisowaniu.

Stan wejść/wyjść

Stan wejść/wyjść

W ekranach stanów wejść/wyjść wyświetlane są informacje o otwartych i zamkniętych obwodach, pomagające w zlokalizowaniu ewentualnej usterki.

Lapowanie na obrotach wstecznych

Lapowanie na obrotach wstecznych

Lapowanie na obrotach wstecznych w modelach E-Cut Hybrid można teraz uruchamiać elektronicznie i sterować za pomocą wyświetlacza TechControl.

Wyświetlacze TechControl dostępne są wyłącznie w kosiarkach modelu A.

Usiądź za kółkiem i przekonaj się,jak działa TechControl. Umów się na demonstrację z najbliższym dealerem.


Dane produktów oparte są na informacjach dostępnych w momencie publikacji. Wersje produktów i akcesoria mogą być niedostępne w niektórych regionach. Specyfikacje mogą ulec zmianie bez wcześniejszego zawiadomienia. Poproś swojego lokalnego dealera o więcej informacji.